Realizace

Zákazníci nám důvěřují. Přečtěte si některé z našich referencí. Instalaci dveří se věnujeme již více než 25 let a máme za sebou stovky spokojených zákazníků. I když realizace provádíme primárně v severovýchodních Čechách nezřídka se vydáme na zakázky po celé ČR. Těšíme se na případnou spolupráci.


V obci Horní Radechová jsme měli příležitost pracovat na projektu kompletního zajištění interiérových dveří pro rodinný dům. Zákazník si přál dveře v dekoru tmavého dřeva, které dodávají interiéru výrazný a stylový prvek. Dveře jsou proskleny mléčným sklem, které zajišťuje dostatek světla a zároveň zachovává soukromí.

Společnost Dvere-a-Kliky.cz se nedávno podílela na úspěšné instalaci interiérových dveří v bytě v Náchodě, kraj Hradec Králové. Tyto dveře se vyznačují laminátovým povrchem v dekoru betonové stěrky, což zajišťuje moderní a současný vzhled interiéru. Obdélníkové prosklení mléčným sklem zajistilo dostatek světla a soukromí pro obyvatele.

U jednoho z našich spokojených zákazníků v Červeném Kostelci, okres Náchod, kraj Hradec Králové, jsme realizovali projekt posuvných interiérových dveří na klíč, který dokonale zapadá do moderního bytového interiéru. Dveře v tmavě hnědém dekoru s prosklením nejen že vypadají skvěle, ale také umožňují dostatečný průnik světla do prostor, čímž zvyšují...

Naše firma nedávno dokončila projekt instalace moderních interiérových dveří s grafitovým horizontálním povrchem v bytě v Červeném Kostelci. Tyto dveře jsou nejen krásné a moderní, ale také velmi funkční. Prosklení mléčnými skly zajišťuje dostatečný průnik světla a povrch dveří s horizontální strukturou dodává místnosti zajímavý designový prvek.

Nedávno jsme dokončili zajímavý projekt v bytě v Náchodě, kraj Hradec Králové. Instalovali jsme bílé dveře s prosklením v celé výšce, které přinesly do interiéru svěžest a eleganci. Dveře mají bílý dekor, prosklené mléčným sklem v celé své výšce a minimalistický design chromových klik.