Posuvné dveře UNIbox v Červeném Kostelci

02.09.2022

U jednoho z našich spokojených zákazníků v Červeném Kostelci, okres Náchod, kraj Hradec Králové, jsme realizovali projekt posuvných interiérových dveří na klíč, který dokonale zapadá do moderního bytového interiéru. Dveře v tmavě hnědém dekoru s prosklením nejen že vypadají skvěle, ale také umožňují dostatečný průnik světla do prostor, čímž zvyšují komfort obyvatel.

V tomto projektu jsme mimo jiné použili dvoje posuvné dveře na systému JAP Unibox, které se elegantně stáhnou do jednoho boxu za zdí uprostřed. Prosklení je realizováno mléčnými skly, které nejsou plně průhledné, ale zajišťují dostatečný průnik světla a zároveň zachovávají soukromí.

Naše firma Dvere-a-Kliky.cz se pyšní 25 lety zkušeností v oblasti výběru, zaměření a montáže dveří, klik a zárubní. Zákazníkovi jsme poskytli komplexní poradenství při výběru vchodových i interiérových dveří, bezplatné zaměření, finalizaci výběru dekoru a materiálů, vyhotovili cenový návrh a kompletní objednávku zárubní, dveří i příslušenství.

Naše služby zahrnují také dopravu dveří na místo montáže, kompletní montáž zárubní, dveří, klik i kování, záruční i pozáruční servis a možnost prodloužené záruky nebo pozáručního servisu. V případě potřeby nabízíme také montáž příslušenství k oknům, jako jsou síťky proti hmyzu, parapety nebo žaluzie.