Dveře v přirozené barvě dřeva s prosklením - Byt v Novém Městě nad Metují

31.03.2023

V Novém Městě nad Metují jsme dokončili úspěšnou instalaci interiérových dveří v podkrovním bytě. Dveře mají dekor přírodního dřeva, který dodává teplý a útulný vzhled interiéru. Tři velké tabule mléčného skla zajistily dostatek světla a zároveň zachovaly soukromí.

Naším cílem bylo poskytnout zákazníkovi kompletní řešení - od zaměření stavebních otvorů, přes pomoc při výběru dveří a klik, až po přípravu nabídky. Po dohodě o termínu realizace jsme zajistili dodání a montáž dveří, včetně kvalitního kování a oblých klik, které zákazníkovi perfektně padly do ruky.

V rámci naší činnosti působíme po celé ČR, ale prioritně se věnujeme severovýchodním a východním Čechám, kde máme mnoho spokojených zákazníků. Nabízíme také kompletní záruční i pozáruční servis pro všechny naše realizace.

Tento projekt v Novém Městě nad Metují ukazuje, že kvalitní práce a spokojenost zákazníka jsou pro nás na prvním místě. Pokud hledáte odborníka na instalaci interiérových dveří, klik, zárubní a dalšího příslušenství, neváhejte se obrátit na nás.