Kompletní realizace interiérových dveří pro rodinný dům v obci Horní Radechová

01.04.2023

V obci Horní Radechová jsme měli příležitost pracovat na projektu kompletního zajištění interiérových dveří pro rodinný dům. Zákazník si přál dveře v dekoru tmavého dřeva, které dodávají interiéru výrazný a stylový prvek. Dveře jsou proskleny mléčným sklem, které zajišťuje dostatek světla a zároveň zachovává soukromí.

V rámci projektu jsme osazovali jak klasické dveře, tak i posuvné dveře do pouzdra, které ušetří prostor a zároveň přispívají k modernímu vzhledu domu. Kování dveří je v hranatém moderním designu, což dokonale ladí s celkovým výrazem interiéru.

Jako specialisté na instalaci interiérových dveří jsme zákazníkovi poskytli kompletní služby od zaměření stavebních otvorů, přes pomoc při výběru dveří a klik, až po přípravu nabídky a dohodu o termínu realizace. Naše firma se zaměřuje především na severovýchodní a východní Čechy, a proto jsme ideální volbou pro místní zákazníky.

Naším hlavním cílem je spokojený zákazník a kvalita naší práce. Tento projekt v Horní Radechové byl vyhotoven s pečlivostí, díky čemuž jsme dosáhli výborného výsledku, který plně uspokojil našeho zákazníka.

Pokud máte zájem o naše služby, neváhejte nás kontaktovat a společně najdeme to nejlepší řešení pro váš domov.